Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ScreenTake indir

ScreenTake indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)

Düzenlenebilir Ekran Görüntüsü Almanın En Pratik Yolu!

ScreenTake, ekran görüntülerinizi tek tuşla hızlıca almanızı veya hareketli GIF ekran kaydı yapmanızı sağlayan ve kısa link alabileceğiniz pratik bir uygulamadır. Rakiplerine göre artı özelliklere sahip olan program, yalnızca Windows için sunulurken aynı zamanda hızlı çalışmasıyla başarısını kanıtlıyor.

ScreenTake’in ön plana çıkan özelliklerinden biri, ekran görüntüsü almak istediğiniz pencereyi seçerek otomatik olarak kendisi alabiliyor olması. Ayrıca birden fazla ekran görüntüsü almanız gerekiyorsa, sessiz modu açabilir ve ekran görüntüsü almaya başlayabilirsiniz. Daha sonra da program simgesinden “Sessiz Modları Göster” tuşuna tıklayarak işinizi tamamlayabilirsiniz. Böylelikle işleminizi hızla halledebilirsiniz.

Aldığınız ekran görüntüsüne çizimler yapabilir ve notlar alabilirsiniz. Eklediğiniz çizimleri taşıyabilir, yeniden boyutlandırabilir veya değiştirebilirsiniz. Ayrıca GIF desteği ile artı bir özellik sunan ScreenTake, pek çok ortama paylaşılabilir bağlantı sunmasıyla da dikkat çekiyor.

ScreenTake Özellikleri

Akıllı Algılama Paylaşılabilir Link alın. Hareketli GIF Desteği Ultra Editor modu ile üst seviye özelleştirme 

İndir

ScreenTake indir YAPILAN YORUMLAR