Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Just Freeskiing indir

Just Freeskiing indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)

Gerçek kayak merkezinde yarışlara katılıyoruz.

Just Freeskiing, iOS platformunda görüp ücretsiz olduğuna şaşırdığım kayak oyunu. Kış sporlarına ilgi duyuyorsanız serbest stil kayma keyfini yaşatan, grafiklerinin yanı sıra animasyonlarıyla etkileyen bu oyunu beğeneceğinize eminim. 3D Touch desteği sunan iPhone’a sahipseniz oynarken çok daha fazla keyif alacaksınız.

Hem iPhone hem de iPad’de oynanabilen ücretsiz kayak oyunları arasından etkileyici görselleri, gerçekçi ve özgür oynanışı vermesiyle öne çıkan Just Freeskiing’de kayakçıların etkileyici hareketler sergilediği yarışlara katılıyorsunuz. Slopestyle, Halfpipe, Big-Air, Jibbing (Rails, Boxes) ve Backcountry katılabildiğiniz yarışlar arasında. Yarışlara girmeden eğitim bölümünü tamamlanmanızı öneririm. Dokunma ve kaydırmaya dayalı basit kontrol sistemi mevcut olsa da hareketleri en iyi şekilde yapabilmek için biraz alışmanız gerekiyor.

Just Freeskiing Özellikleri:

Serbest kayma aksiyon sporları simülasyonu Gerçek kayak merkezi: LAAX, İsviçre 5 eşsiz bölüm 4 özelleştirilebilir erkek ve kadın kayakçı Seçilebilir farklı kayaklar Mücadele, Rekabet ve Eğitim Modu Eğerek veya sanal joystick ile oynama Video dışa aktarmalı yeniden oynatma seçeneği 3D Touch

İndir

Just Freeskiing indir YAPILAN YORUMLAR