Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
TeamSpeak indir

TeamSpeak

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 5,00 out of 5)

TeamSpeak (TS3), genelde oyunlarda klanlar arası görüşmeler yapılabilmesi için kullanılan bir programdır. Programı yükleyip giriş yaptıktan sonra aynı server adresiyle giriş yapan tüm arkadaşlarınızla ücretsiz ve kesintisiz ve sınırsız konuşabilirsiniz. Özellikle Counter Strike oyuncularının sıkla kullandığı programdır.

TAKIM KONUŞMASI 3

TeamSpeak 3 , çevrimiçi oyun, eğitim ve öğretim, dahili iş iletişimi ve arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişim halinde kalmak için ideal bir sesli iletişim aracı sunar.

Birincil odak, yüksek güvenlik standartları, mükemmel ses kalitesi ve düşük sistem ve bant genişliği kullanımı ile kullanımı kolay bir çözüm sunmaktır.

2001 yılından bu yana VoIP’de uzun yıllara dayanan deneyime ve liderliğe sahip mühendislerimiz, sesli iletişim gereksinimlerinizi istediğiniz gibi özelleştirebilmenizi ve uyarlamanızı sağlayan esnek, güçlü ve ölçeklenebilir bir çözüm sundu.

TEAMSPEAK 3 SDK

TeamSpeak 3 Yazılım Geliştirme Kiti (YGS) berrak sesli iletişim gerektiren herhangi bir uygulama için tam entegre bir çözümdür.

Çok başarılı TeamSpeak 3’ü oluşturmak için kullanılan aynı teknolojiyi temel alan SDK, çapraz platform desteği, gelişmiş kod çözümü uygulaması ve ağ altyapısı üzerinde eksiksiz bir kontrol sağlayarak ürününüzde kararlılık sağlarken, birden fazla başarısızlığı en aza indirir.

TEAMSPEAK İLETIŞIM SISTEMI

Kusursuz ses kalitesi, binlerce kullanıcıya kadar ölçeklenebilirlik ve sonsuz özelleştirme seçenekleri ile güvenlik göz önüne alınarak tasarlanmış sesli sohbet yazılımı. Güçlü özelliklerle ve inanılmaz bir performansla paketlenmiş TeamSpeak, sesli iletişimde İsviçre Ordu Bıçağınızdır.

Nasıl çalışır

Kendi TeamSpeak Sunucunuzu barındırın veya bir TeamSpeak Host Sağlayıcısından (ATHP) kiralayın. TeamSpeak Sunucu adresinizi arkadaşlarınız, takım arkadaşlarınız veya sohbet etmek istediğiniz herkesle paylaşın. Ücretsiz masaüstü istemcisini kullanarak, TeamSpeak Sunucunuza verdiğiniz adresi kullanarak bağlanırlar. Konuşmaya başla. Bu kadar kolay!

TeamSpeak YAPILAN YORUMLAR