Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
skype indir

Skype

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)

Tüm cihazlarınız için tek bir Skype

Yeni özellikler. Yeni görünüm. Yepyeni bir Skype.

Severek kullandığınız Skype, hayatınızdaki önemli kişilerle iletişimde kalmanıza yardımcı olmanın yenilikçi yollarını sunan harika bir tasarımla karşınızda.

Office 365 ile birlikte kullanmanın ayrıcalıklarından yararlanın

Office 365 ile birlikte sunulan aylık 60 Skype dakikasıyla, her ay dünya çapında 60’tan fazla noktaya çağrı yapabilirsiniz.

Skype ve Microsoft’un büyük hayalleri var

Skype artık Microsoft’un bir parçası. Dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlara, ailelere ve iş arkadaşlarına en yeni teknolojileri sunmak için birlikte çalışacağız. Gelecekte sunulabilecek yenilikler de müşterilerimiz için artık çok daha heyecan verici olacak Daha fazla insanın yaşam biçimini değiştirmek ve geliştirmek için daha fazla iletişim seçeneği sağlayacağız. Üstelik bu yalnızca başlangıç.

Skype nedir?

Skype, uzaktakileri yakınlaştırır. Skype’ın metin, ses ve görüntü özellikleri sayesinde, değer verdiğiniz kişiler nerede olursa olsun deneyimlerinizi onlarla kolayca paylaşabilirsiniz.

Başınıza gelen bir olayı anlatmak, doğum günlerini kutlamak, dil öğrenmek, toplantı düzenlemek, iş arkadaşlarınızla birlikte çalışmak gibi günlük rutin iletişimlerin tamamını Skype ile gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, Skype’ı telefonunuz, bilgisayarınız ya da Skype özellikli televizyonunuz üzerinden kullanabilirsiniz. Skype’ı kullanmaya ücretsiz olarak başlayabilirsiniz. Diğer Skype kullanıcılarını görmek, bu kişilerle konuşmak ve anlık mesaj üzerinden mesajlaşmak, ücretsiz olarak yapabileceklerinizden bazılarıdır. Üstelik, Skype’ın en son sürümünü kullanarak grup videosu özelliğini de deneyebilirsiniz.

Düşük bir ücret karşılığında, telefonlara çağrı yapma veya SMS gönderme gibi daha fazla özellik ve seçenekten yararlanarak daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Tercihinize bağlı olarak, kullandıkça öde seçeneğinden yararlanabilir ya da abonelik satın alabilirsiniz. Skype’ı iş yerinde kullanıyorsanız, ücretli kullanım seçeneği size çalışan, iş ortağı ve müşterilerden oluşan ekosisteminizin tamamını bir araya getirerek işbirliği yapma olanağı sunar. Skype’ı hemen deneyerek arkadaşlarınızı, ailenizi ve iş arkadaşlarınızı eklemeye başlayın. Yüz milyonlarca kişi çok çeşitli işleri birlikte yapmak için Skype’ı zaten kullandığından, onları kolayca bulabilirsiniz.

Skype YAPILAN YORUMLAR