Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
utorrent indir

µTorrent indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 5,00 out of 5)

µTorrent En İyiyi Daha İyi Yaptı.

Yeni uTorrent Pro daha hızlı, daha akıllı ve daha güvenlidir. Torrentleri hemen indirin. Beklemek yok.

µTorrent, diğer Bittorent istemcilerine göre çok daha fazla özellik içeren, açık kaynak kodlu bir torrent indirme yazılımıdır. Bandwidth önceliklendirme ve zamanlama gibi öne çıkan özelliklerinin yanında bilgisayar kaynaklarını en az kullanması ve küçücük boyutuyla çok başarılı bulduğumuz bir uygulama.

Daha önce utoorent forumunda da bildirildiği gibi , milyonlarca insan için μTorrent’i ücretsiz hale getirmek için her gün çalışan şaşırtıcı ekibi maddi olarak desteklerken, kullanıcılarımız için uTorrent indir‘i iyileştirmenin yeni yollarını denemekle meşgulüz.

En yeni gelişmemiz için, yıllık abonelik 4.95 USD karşılığında Ad-Free μTorrent’i sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu, kullanıcılara istemcideki tüm reklamlardan kaçınma seçeneği sunar. Bize heyecan verici çünkü kullanıcılar, eskiden olduğu gibi maliyetin% 25’inde reklamdan vazgeçme olanağı sunuyor – 20 dolar yerine yılda 5 dolar.

Birçoğunuz bununla ilgili testlerin bir parçası olmuş ve katılımınız ve geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

Reklamsız’ı nasıl alırsınız? Basit: Buraya gidip “Reklamsız Yükseltme” yi tıklayın.

 

Kredi kartı veya Paypal gibi çeşitli yöntemlerle 4.95 $ ödemeyi seçebilirsiniz. Bunu tamamladıktan sonra, e-postayla bir ödeme teyidi alırsınız ve daha sonra Reklamsız iki şekilde yükleyebilirsiniz:

  1. Yükleme yolunda sizi takip edecek bir yürütülebilir dosya almak için “Bundle Installer” bağlantısını tıklayın.

  2. “Kişisel Lisans Anahtarı” bağlantısını tıklayın ve otomatik güncelleme için mevcut müşterinize sürükleyebileceğiniz bir dosyayı indirin

Ve bu kadar!

Çoklu kaynaklardan aynı anda indirmeyi destekliyor, genel veya her torrent dosyası için band limiti belirleyebiliyorsunuz. Kesilmiş, kopmuş bağlantıları kendisi devam ettirebiliyor. 45’den fazla dil desteği de sunan bu uygulama torrent indirenler için birebir.

µTorrent indir BENZER İÇERİKLER
µTorrent indir YAPILAN YORUMLAR