Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ZoneAlarm Free Firewall indir

ZoneAlarm Free Firewall indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)

ZoneAlarm Free Firewall, bilgisayarınızı internet üzerinden gelebilecek saldırılara ve bilgisayar korsanlarına (hacker) karşı korumak üzere geliştirilmiş bir ücretsiz güvenlik duvarıdır.

ZoneAlarm Free Firewall’da birbiri ile ilişkili dört güvenlik aracı bulunur: Güvenlik Duvarı (firewall), Uygulama Denetimi, İnternet kilidi ve bölgeler (Zones)

İnternet güvenlik duvarı, bilgisayarınıza açılan kapıları kontrol eder ve sadece sizin başlattığınız bağlantı ve internet trafiğine izin verir. Uygulama Denetimi, hangi uygulamaların interneti kullanabileceğini hangilerinin kullanamayacağını belirlemenize olanak vererek güvenlik sağlar. İnternet kilidi, bilgisayarınızın başında kimse yokken ve kimse internet kullanmazken internet bağlantısını kilitlemenize olanak verir. İnternet kilidi özelliği bilgisayarınızın ekran koruyucusun devreye girmesi ile veya belli bir hareketsizlik süresinden sonra otomatik olarak başlamak üzere ayarlanabilir. Bölgeler aracı bilgisayarınızdaki bütün etkinlikleri görüntüler ve internete bağlanmaya çalışan herhangi bir uygulama olduğunda sizi haberdar eder.

Not: Eğer antivirüs programına da ihtiyacınız varsa ücretsiz olan ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall programını kullanabilirsiniz.

İndir

ZoneAlarm Free Firewall indir YAPILAN YORUMLAR