Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
TeamVieweR

TeamViewer

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 4,00 out of 5)

TeamViewer 13, mevcut en güçlü, güvenli ve çok yönlü uzaktan destek, uzaktan erişim ve çevrimiçi işbirliği aracıdır.

TeamViewer, Windows 10, macOS Sierra, iOS 11, Android 8 Oreo ve Chrome OS gibi en gelişmiş teknolojiden Windows XP ve OS X gibi daha eski işletim sistemlerine kadar geniş bir işletim sistemi yelpazesiyle çalışacak şekilde tasarlanmıştır 10.8.

Aksi belirtilmediği sürece, burada belirtilen tüm özellik seti Windows sürümü ile ilgilidir. Diğer sürümlerin tam işlevleri için Mac / Linux / iOS / Android / Universal Windows Platform / BlackBerry için ilgili test sürümüne bakın.

Windows, macOS veya Linux için yeni bir ana sürümün (örneğin 13.x vb.) Kullanıma sunulmasıyla, ana sayfamızdaki indirme bağlantılarını değiştiriyoruz. Önceki sürümleri Web sitemizde İndir / Önceki sürümlerde bulabilirsiniz.

Bugünün Sorunlarını Yarının Çözümleriyle Çözün.

İhtiyacınız olan sonuçlara ulaşma yolunda ne gibi güçlükler var? Bu hedeflere güvenli bir şekilde erişmenize yardımcı olması için TeamViewer  indir 13’ü oluşturduk. Yeni özellikler ve geliştirmeler hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin.

iOS Ekran Paylaşımı

İlk ve tek iOS Ekran Paylaşımı uzaktan destek çözümünü deneyin. İlk defa, IT teknisyenleri uzaktaki iPhone’ları ve iPad’leri gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilir.

IOS cihazlarına uzaktan destek artık çok daha verimli, bu da teknisyenler daha hızlı ve daha doğru sorun giderme sağlayabileceği için son kullanıcı deneyiminin geliştirildiğini gösteriyor.

Motorola Aygıtları için Destek

Motorola aygıtları için tam mobil uzaktan kumanda desteği ile BT servis kapsamınızı genişletin. Teknik destek hizmet düzeylerinizin ve süreçlerinizin platformlar arasında tutarlı olduğundan emin olun.

TeamViewer Android QuickSupport ve Host uygulamasını kullanarak Android 7.1.1 ve üstünü çalıştıran Motorola cihazlarına güvenli bir şekilde bağlanın ve bunları kontrol edin.

Android App Yenilemesi

Gereksiz gezinmeyi önleyen, sorunsuz bir deneyim sağlayan ve hızınızı artıran güncel TeamViewer Uzaktan Kumanda Android uygulamasıyla çalışmanın tadını çıkarın.

Geliştirilmiş Bilgisayarlar ve Kişiler kullanılabilirliği ile cihazları daha kolay bulun ve kolayca bağlayın ve yepyeni, üstün bir tasarımla sezgisel olarak ihtiyaç duyduğunuz ayarların yerlerini bulun.

 

TeamViewer YAPILAN YORUMLAR